“Їздить на машині, працює на будові” історія чоловіка без ніг з Ужгорода (фото)

Через закупорку артерій Віталій Матьовка на 31-му році життя залишився без ноги, згодом знову тромб і медики були змушені ампутувати і другу ногу. Однак негиди на цьому не зупинились, почались і іньші проблеми зі здоров’ям. З часу ампутації ніг, пройшло вже 9 років. Однак віталій не опустив руки та не сидів на місці, чоловік влаштувався на ринок та спробував себе у водінні таксі. Віталій майстер на всі руки, сам вимурував собі камін та вишиває ікони бісером. Віталія покинула дружина, однак це не змусило його опустити руки, чи заглянути до чарки.

Повідомляє Це моя Україна

Історія чоловіка у сюжеті телеканалу перший кабельний:

Однак з автівкою Віталія виникли проблеми і чоловік залишився без машини. Проте, небайдужі громадяни взяли його на будову. 17 вересня у своєму профілі у Facebook чоловік попрохав допомоги у зборі коштів на автівку.

Що робити, змушений і так працювати щоб знайти кошти на машину. Без неї дуже тяжко до роботи доїздити, буду вдячний хто хоч якось допоможе, моя карта приват 5168742220976298. Якщо хто подивиться відео та скине хоч одну гривню я зможу взяти собі для роботи авто. Я дуже дякую Стасу, Тіграну і Міші які мене взяли на роботу, не дивлячись що я без ніг та продовжують надалі допомагати. Зараз займаються питанням щоб я міг мати власне авто. Стас помагає по всім юридичних питаннях, мені не потрібно їздити нікуди. Я буду молитись за всіх хто мені допомагає. Дякую ще раз. Хай береже Господь всіх небайдужих. – Написав Віталій.

Нещодавно у своєму профілі у Facebook Віталій Матьовка написав, що збір коштів на автомобіль закінчується оскільки необхідну суму назбирали.

Ура, я знову на колесах. СТОП ЗБІР Дякуючи Богу та всім небайдужим друзям, а особливо Тіграну, Стасу, Міші і Олені Ціва. Аж не вірится що змогли зібрати майже 100000 гривень і я тепер не тільки на ногах, але зможу самостійно знову їздити на роботу та зарабляти на житя. Дякуючи всім я зможу оплатити машину повністю. Хай береже вас усіх Господь.

Джерело