Європа закривається на карантин: як українцям проскочити “всі кола пекла”

Для громадян окремих країн в ЄС можуть зробити спеціальні винятки.

У зв’язку із зростанням захворюваності на коронавірус свої кордони для потенційних іноземних гостей найближчим часом закриють до 15 держав Європейського Союзу.

Про посилення епідемічних заходів у ЄС розповів Фактам куратор громадських проектів при ЄС Костас Імануїліду.

“Для подорожей і роботи в цих державах іноземцям, включаючи українців, знадобиться воістину пройти всі кола пекла: оформити сотні довідок і висидіти в карантині не менше двох тижнів”, — повідомив він.

Відзначається, що про додаткові карантинні заходи у зв’язку з пандемією COVID-19, заявили Австрія, Великобританія і Данія, А також Ірландія, Іспанія, Нідерланди, Португалія, Хорватія, Швеція і Швейцарія.

У той же час окремі країни оголосили про плани введення так званих “спеціальних винятків”, якими зможуть скористатися і громадяни України. Передбачається, що відносно наших співгромадян можуть діяти певні преференції.

“Українці традиційно поповнюють казну будь-якої держави, в якій вони перебувають на даний момент. Незалежно від того, туристом або працівником окремо взятого підприємства на нашій території він є, громадянин України для нас — бажаний гість. Навіть в умовах жорсткого карантину будемо раді бачити їх”, – додав Імануїліду.

Джерело